Karlos24

Společneská hra Activity.Co myslíte že je nejtežší uhádnout?nakres­lit?vyjadřit pantomimou?

Nejlepší odpověď
VampGirl

Já osobně nejradši kreslím. Pantomimu moc nemusím, protože jsem spíš stydlivý člověk… Mockrát jsem aktivity nehrála, ale docela mě při kreslení dostal rtuťový sloupec… 😁 Jo a u pantomimy opravdu netuším, jak vyjádřit zajíc na divoko… 😁

Další odpovědi
anonymka14

nejtěžší je pantomima :D

terry

To je asi indivindy.
Jak pro koho.
Někdo má výtvarné nadání a kreslení mu nevadí. některému stydlivějšímu zase nejde pantomima apod.