Společné soužití želv…

Mohu se zeptat máme doma želvu nádhernou a teď jsme si přivezli dvě želvy klapavky.Mohu se zeptat bylo by možné aby tyto želvy byli ve společném želváriu když je dostatečné velké?Zatím máme ž.nádhernou zvlášť.

Nejlepší odpověď
beer

Sice mají oba druhy přibližně stejné nároky na teplotu, stravu atd., nicméně želva nádherná je při nedostatku místa nesnášenlivá a společný chov se nedoporučuje.
Pokud máš ale pro ně skutečně velký prostor, vyzkoušet to můžeš, pozoruj je a uvidíš ))

Zdroj: http://zelvanad­herna.sweb.cz/