Pokročilý

spokojenost psa

Je možné že pes "mrouská", vydává takovj zvuky jako když je kočka spojená, je to možné u psa.?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tobe mrouska pes ?..Tohles se mi zda divnejsi ...:D mrouskaji kocky ..:D a co by do zvukovych projevu kazdej hafan ma neco ...takze je to mozne ...

Další odpovědi:

Netuším jaké zvuky vydává spojená kočka, ale pes má velkou škálu výrazových prostředků od hlasových projevů, mimiky svalů na hlavě a uší, pohyby těla a ocasu.
Spokojený pes může i vrnět.

Zlatý

Z přechozích odpovědí je jasné, že odpovídající netuší, nač se vlastně ptáš a nevím to ani já ;-)
Toto je mrouskání, záležitost jen koček:

Zdroj: www.google.com/search?nomo=1&c lient=ms-opera-mini&channel=ne w&redir_esc=&hl=cs&q=Projevy+m rousk%C3%A1n%C3%AD&redir_esc=&

Zlatý

když kočka mrouská znamená, že je "v říji" ,)
..nejprve se zeptám tady na odpovědích, co je to mrouskání, abych pochopil, co dělá ten pes a pak tady pisnu, jestli je to možné ,)

Pokročilý

Asi sis spletl mrouskání s předením. Když je kočka spokojená, tak přede. Mrouská se, když je v říji a dělá koťata. Psa jsem příst nikdy neslyšel, ale neznamená to, že nějaký podobný zvuk nemůže vyluzovat. Náš pes zase při radosti tak podivně pokňukává, jako by měl prsty ve svěráku. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.