Werusca

Spokojenost občanů s komunikací a jednáním uředníka.

Letos ukončiju absolutoriem studium na VOŠ, a má absolventská práce je na téma KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI ÚŘEDNÍKA. Podkladem je dotazník (zabere max. 3 minutky) zaměřený na zkušenosti občanů a jejich spokojenost.
Byla bych ráda kdybyste tento dotazník prosím vyplnili,moc mi tím pomůžete. Napište meil a já Vám ho zašlu 🙂
DĚKUJI

Nejlepší odpověď
anonym

Ačkoliv Odpovědi neslouží těmto účelům, malá technická poznámka:
Nikdo ti nebude zveřejňovat svůj privátní mail, k tomu slouží registrace s otevřeným profilem umoňující osobní vzkaz bez rizika porušení ochrany osobních údajů.

Další odpovědi
Drap

Pošli mi mail přes profil, vyplním ti dotazník.