Avatar uživatele
BlackBoy

Spojenie USA a Kanady

Su nejake spravny ohladom spojenia USA s Kanadou?
Doplňuji:
Nerob si zomna srandu :D Keby nieco myslel som spoenie USA a Kanady do jedneho statu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mosoj před 3785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Ano. Proslýchá se, že existuje telefonní spojení, vlakové spojení, ba dokonce i lodní spojení.
Doplňuji:
Nedalo mi to :D
Nic takového jsem nikdy nezaslechl. A vzhledem k tomu, že mezi Kanadou a USA panuje od počátku silná řevnivost (a se současnou vnitropolitickou situací USA), pochybuju, že by něco takového bylo možné.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

aj letecké a internetové, miestami sú aj pečie prechody, takže sa spájajú i chodci.

teda, hovorili v rádiu, že písali o tom v novinách, tak snáď áno.

okrem iného vtom rádiu aj hovorili:

  • že na čínsko fínskych hraniciach je kľud,
  • neil armstrong konečne dostal povolenie na výstavbu prvého golfového ihriska na mesiaci,
  • konečne sa podarilo vyrobiť nederavý eidam,
  • banjoband ivana mládka sa zo svetového turné vráti pred vianocami i s novým členmi – madonnou, chuck norrisom a hilary clinton (kim ir-sen mládkovu ponuku odmietol).
  • Sotheby's predala perly z rozhovorov s václavom klausom za neuveriteľných 3,8 bilióna us dolárov, peniaze venovala na výstavbu príbytkov pre bezdomovcov prahe.

ostatné mi nejako neutkvelo v pamäti, ale zaujala ma ešte správa o privítaní pána ratha viktorom koženým na bahamách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nediv se, že tvá otázka svádí k žertu. Neslyšela jsem nic o snahách tyto dva suverénní státy s odlišnou kulturou, politikou a částečně i jinými jazyky spojit v jeden. Na problém bych narazila asi hned u názvu státu, který by po takovém sloučení vznikl. Kanada by asi nesouhlasila s „rozhvězdičkováním“ svého nynějšího státu a připojením k USA. To bych spíš věřila na užší hospodářskou spolupráci odpovídající modelu EU, ale rozhodně ne ve vznik jednoho státu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Spojení USA a Kanady nehrozí v žádném případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ale ano. Lze to očekávat a v USA se o tom dost mluví. Jednak je to celosvětový trend a hlavně , USA se potřebují zbavit dolaru, dřív než některé státy prosadí obchodování s naftou místo za dolary za euro !!! ( hlavní důvod napadení Iráku !!!,Libanonu a rádi by i Iránu.)
V USA se mluví o spojení Mexika, USA a Kanady, měna by měla být ameriko.
Druhý způsob jak narovnat ekonomiku nejen USA je celosvětová válka.
Doplňuji:
Co na to říct jestliže takovéto problémy jsou považovány za žert.
Navíc takovéto úvahy a mnoho dalších nikdo do světa vytrubovat nebude.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

aj letecké a internetové, miestami sú aj pečie prechody, takže sa spájajú i chodci.

teda, hovorili v rádiu, že písali o tom v novinách, tak snáď áno.

okrem iného vtom rádiu aj hovorili:

  • že na čínsko fínskych hraniciach je kľud,
  • neil armstrong konečne dostal povolenie na výstavbu prvého golfového ihriska na mesiaci,
  • konečne sa podarilo vyrobiť nederavý eidam,
  • banjoband ivana mládka sa zo svetového turné vráti pred vianocami i s novým členmi – madonnou, chuck norrisom a hilary clinton (kim ir-sen mládkovu ponuku odmietol).
  • Sotheby's predala perly z rozhovorov s václavom klausom za neuveriteľných 3,8 bilióna us dolárov, peniaze venovala na výstavbu príbytkov pre bezdomovcov prahe.

ostatné mi nejako neutkvelo v pamäti, ale zaujala ma ešte správa o privítaní pána ratha viktorom koženým na bahamách.

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek