BlackBoy

Spojenie USA a Kanady

Su nejake spravny ohladom spojenia USA s Kanadou?
Doplňuji:
Nerob si zomna srandu :D Keby nieco myslel som spoenie USA a Kanady do jedneho statu

Nejlepší odpověď
Hamon

Ano. Proslýchá se, že existuje telefonní spojení, vlakové spojení, ba dokonce i lodní spojení.
Doplňuji:
Nedalo mi to :D
Nic takového jsem nikdy nezaslechl. A vzhledem k tomu, že mezi Kanadou a USA panuje od počátku silná řevnivost (a se současnou vnitropolitickou situací USA), pochybuju, že by něco takového bylo možné.

Další odpovědi
arygnoc

aj letecké a internetové, miestami sú aj pečie prechody, takže sa spájajú i chodci.

teda, hovorili v rádiu, že písali o tom v novinách, tak snáď áno.

okrem iného vtom rádiu aj hovorili:

  • že na čínsko fínskych hraniciach je kľud,
  • neil armstrong konečne dostal povolenie na výstavbu prvého golfového ihriska na mesiaci,
  • konečne sa podarilo vyrobiť nederavý eidam,
  • banjoband ivana mládka sa zo svetového turné vráti pred vianocami i s novým členmi – madonnou, chuck norrisom a hilary clinton (kim ir-sen mládkovu ponuku odmietol).
  • Sotheby's predala perly z rozhovorov s václavom klausom za neuveriteľných 3,8 bilióna us dolárov, peniaze venovala na výstavbu príbytkov pre bezdomovcov prahe.

ostatné mi nejako neutkvelo v pamäti, ale zaujala ma ešte správa o privítaní pána ratha viktorom koženým na bahamách.

anonym

Nediv se, že tvá otázka svádí k žertu. Neslyšela jsem nic o snahách tyto dva suverénní státy s odlišnou kulturou, politikou a částečně i jinými jazyky spojit v jeden. Na problém bych narazila asi hned u názvu státu, který by po takovém sloučení vznikl. Kanada by asi nesouhlasila s „rozhvězdičkováním“ svého nynějšího státu a připojením k USA. To bych spíš věřila na užší hospodářskou spolupráci odpovídající modelu EU, ale rozhodně ne ve vznik jednoho státu

marci1

Spojení USA a Kanady nehrozí v žádném případě.

mosoj

Ale ano. Lze to očekávat a v USA se o tom dost mluví. Jednak je to celosvětový trend a hlavně , USA se potřebují zbavit dolaru, dřív než některé státy prosadí obchodování s naftou místo za dolary za euro !!! ( hlavní důvod napadení Iráku !!!,Libanonu a rádi by i Iránu.)
V USA se mluví o spojení Mexika, USA a Kanady, měna by měla být ameriko.
Druhý způsob jak narovnat ekonomiku nejen USA je celosvětová válka.
Doplňuji:
Co na to říct jestliže takovéto problémy jsou považovány za žert.
Navíc takovéto úvahy a mnoho dalších nikdo do světa vytrubovat nebude.

arygnoc

aj letecké a internetové, miestami sú aj pečie prechody, takže sa spájajú i chodci.

teda, hovorili v rádiu, že písali o tom v novinách, tak snáď áno.

okrem iného vtom rádiu aj hovorili:

  • že na čínsko fínskych hraniciach je kľud,
  • neil armstrong konečne dostal povolenie na výstavbu prvého golfového ihriska na mesiaci,
  • konečne sa podarilo vyrobiť nederavý eidam,
  • banjoband ivana mládka sa zo svetového turné vráti pred vianocami i s novým členmi – madonnou, chuck norrisom a hilary clinton (kim ir-sen mládkovu ponuku odmietol).
  • Sotheby's predala perly z rozhovorov s václavom klausom za neuveriteľných 3,8 bilióna us dolárov, peniaze venovala na výstavbu príbytkov pre bezdomovcov prahe.

ostatné mi nejako neutkvelo v pamäti, ale zaujala ma ešte správa o privítaní pána ratha viktorom koženým na bahamách.