PeťoEX

Spojení Architektury a informačních technologií,jde to ??

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár otázek :))
Studuji na Střední průmyslové škole v oboru IT…jsem ve 3. ročníku a rád bych se dozvěděl jestli by bylo možné, abych po maturitě na této škole mohl jít studovat na ČVUT v oboru architektury..... a nebo jestli by neexistovalo nějaké spojení architektury a IT.

Nejlepší odpověď
Drap

Maturita na jakékoli škole ti umožňuje studovat libovolnou vysokou školu.

Další odpovědi
gecco

Podat si přihlášku můžeš po maturitě na libovolnou VŠ…
Ale doporučuju si doplnit matiku, fyziku a deskriptivu – jinak zase brzo vyletíš…
😉