Ludenka

Spodní prádlo větších velikostí?

Kde nakupujete spodní prádlo v nadměrných velikostech? Už se nevlezu ani do největších čísel v běžém obchodě se spodním prádlem :-/

Odpovědi
mosoj

Pak jedině nadměrné velikosti, ale bývá tam fronta.

Renatka2

Pro nadměrné velikosti je opravdu obchod, myslím v Praze v Černé Růži jsem ho viděla! :)

MarkettB

Ano, je to pravda, přesně tam jeden je :D Jinak nevím o ničem, v normálních najdeě sice velké velikosti, ale když, tak jsou takové beztvaré :-/

DomcaJe

Co povídaly kolegyně, tak je moc fajn obchod Big And Beautiful:)

saraa2

Zkuste mrknout na web Chickie.cz, mají i pár podprsenek pro větší prsa, obchod mají na Praze 2, já jsem s nimi spokojená :)

Eva Studená

Doporučuji podívat se na https://www.in­timidea.cz/nad­merne-velikosti-xxl/ :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.