anetadela1

Spodní prádlo – dámy i pánové

Ahoj všem, zajímalo by mě, jakou nosíte značku spodního prádla – ale jen českou výrobu, prosím. Nebo o jaké víte (české), že je dobrá, kvalitní a cenově přijatelná? Kolik dáte za podprdu nebo trenky (slipy)?? Děkuji moc :)
Doplňuji:
Pro quentose: ale znám, chci ale vědět, co se nosí nejvíc, co komu vyhovuje, víš :)
Jak už jsem psala někde někomu, budu si otvírat obchod a chci tam mít spodní prádlo a tak se ptám, co kdo nosí. A to se neptám jen tady. Dělám si průzkum i na jiných diskuzích…

Nejlepší odpověď
kropitko

já si kupuji cokoliv,co se mi líbí,na značku nekoukám. Mamka si kupuje spodní prádlo Daniela,je to český výrobek. Nejsem si jistá jestli se to tak přesně jmenuje.

jo a manželovi kupuji spodní prádlo u čongů,o nějaké značkové by stejně nestál

Další odpovědi
quentos

U mě zn. Andrie. Neříkej, že neznáš značku kvalitního spodního ženského prádla – české Linia a Tommfashion jsou světoznámé…

obě firmy pocházejí od nás z Trutnova, jsou to frakce bývalého Úpavanu ;{)=

BEAES

Já si kupuji spíše co mně padne a dobře sedí, na značku nekoukám, manžel a syn upředňostňuje prádlo z bavlny. Vím, že dobrá značka je Pleas, nevím jestli ještě šije.

anonym

Tak k tomu Tvemu pruzkumu-u mne je to jednoznacne z prirodniho materialu a na znacky nehledim.Anate­delo,drzim palce at se ti obchudek zebehne,ale mysli na podstatne veci,prodava se cokoliv-no je i zadrhel v lidech,neco si koupi a pak se pod tim spoti apod…Ma rada, co je prirodni,je uzitecne a Cesi to znaji.Ahoj

kupkina

já mám růžovou hvězdičku jako pozůstatek od dětství, kdy sestra měla zelenou hvězdičku

oskar

Na značku se nedivam,hlavně kvalita.

panenka

Nedívám a nevybírám si podle značky ale podle toho zda se mě to líbí a sedne mi to.

anonym

osobně nejsem zatížený na značkové prádlo,kupuji si to co mně vyhovuje a co se mi dobře nosí,já už se nemusím nikomu předvádět,že mám na sobě tu či onu značku.

Nuk nuk

Na značky nekoukám. Kupuji sice určitý druh prádla, který mi vyhovuje, ale spíše v těch levnějších variantách, takže velmi často i u Vietnamců nebo v českých ale levnějších prodejnách. Za podprdu dám tak maximálně 500 a to ještě musím být při penězích, musí se mi hrozně líbit a musím mít náladu za to ty peníze dát.

Manžel si kupuje trenky a slipy sám, tak ani nevím, kolik za ně dává, ale cenově to bude dost podobné tomu mému prádlu.

Jahoda

Asi 30 kůsů spodního prádla mám značkových – značka H&M. Ale značkové jsem přestala kupovat, protože mi jako značkové nepřipadalo. Docela rychle se na něm udělaly malinké chuchvalce a přestalo se mi líbit. Teď se ale většinou neohlížím na značku, ale zda je spodní prádlo, a nejen to, kvalitní, líbí se mi a padne mi. 🙂

Jurek

Taky jsem si začal kupovat trenky, no spíš boxerky na té trenýrkárně, doslechl jsem se o nich v rádiu, tak jsem se podíval a objednal a jsem spokojenej. Dost jsem si oblíbil boxerky Diesel http://www.tre­nyrkarna.cz/3_di­esel
ale ani ty Calvin Klein nejsou vůbec špatné. Oboje jsou fakt příjemné.
Mají i kamennou prodejnu, byl jsem se tam taky podívat.

Bob2

ty Diesl jsou ok, jo? Taky jsem se na ně onehdá v nějakém obchodě díval, ale nakonec nekoupil. Jinak dobré stránky. Zkusím si hned nějaké objednat. CK jsou super. Ty mám taky hrozně rád.

Jurek

jj jsou, mě vyhovují. Tyto dvě značky jsou fakt vpohodě, příjemné.
Tak můžeš zkusit…
Jo ten obchod je fajn, hlavně českej…

janulee

Neřeším přímo značku, ale nakpuji od české nebo výrobce z ciziny. trenyrkarna.cz/281-ceske-znacky?orderby=na­me&orderway=as­c. Většinou vybírám co se mi prostě líbí a neřeším od koho to je.

jahodovka

Nakupuji jen značkové prádlo. Vybírám co se mi líbí a nehledím jaká je to značka.

janulee

Ty trenyrky pro ženy jsou dobré. Zkoušela jsi je, když tam nakupuješ?