BEAES

Spočítáte to?

Jedna topinka se smaží deset minut, tedy pět minut z každé strany. Na pánev se vejdou dvě topinky vedle sebe. Za jak dlouho nejrychleji osmažíte na jedné pánvi tři topinky?
Doplňuji:
Annas má pravdu!

Nejlepší odpověď
annas

Dáme na pánev dvě topinky. Po pěti minutách jednu sundáme a druhou otočíme. Po deseti minutách je jedna hotová. Dvě osmažíme ještě z jedné strany.

Takže za 15 minut.

Další odpovědi
Bumbes

Koukám, že Annas má asi ráda lichý počet topinek. To se to pak počítá, když už je v tom zaběhnutá praxe…