Splnili , nebo plnite si vase cestovatelske sny ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Svůj cestovatelský sen jsem si splnila vlastně ještě dřív, než jsem o něčem začala snít. Ve dvaceti mě manžel /tenkrát budoucí/ vytáhl na tři měsíce z ČR, směr Asie. Ne tedy, že bych byla vyloženě proti, to určitě ne. Strávili jsme krásné léto v Mongolsku, žádná cestovka, jen my dva, řeka, člun, nádherná příroda a úžasní lidé. A stáda dobytka, hlavně koní, to je něco pro mě.
Moc ráda na to vzpomínám, o Mongolsko jsem se pak už nikdy nepřestala zajímat.
V současné době nezbývají na cestování peníze. A samozřejmě mě mrzí, že necestujeme s dětmi třeba k moři.

Další odpovědi:

Múj největší cestovatelský sen je životní svatební cesta plavbou kolem světa.
Ale musím prý do 28.12. splnit tři pohádkové princovské úkoly, které jsou tak nesmyslné a nesplnitelné, že mne možná budou stát život.

Zlatý

Dva moje detské sny mi nevyšli.
1 - splaviť člnom Dunaj od prameňa v Čiernom lese v Bavorsku (videla som ho) po ústie v Čiernom mori.
2 - Prejsť po stopách Staša a Neli do Chartúmu - Sienkiewicz Púšťou a pralesom
3 - Vyjsť na horu Fudži
Splnil:
1 -videť Arkonu a Svantovítov chrám na Rujane (najsevernejšie miesto starých Slovanov) bola som tam a peši (ale to bolo v praveku, bola som ešte mladá a naivná)
2 -pozdraviť sa s Krakovským drakom
3 -okúpať sa v 7 moriach
4 -vidieť Sochu Slobody
PS.
pri cestách som veľmi rada používala zápalkový kompas. Mala som cieľ, kam chcem prísť a kedy tam byť ostatné bola vôľa zápalky. Ráno som si hodila zápalku a ktorým smerom ukazovala hlavička, tým smerom som išla. Doporučujem, bývajú z toho fantastické zážitky.

Zlatý

Něco jsem si už splnila, třeba Krétu nebo Andalusii - ale další odkládám na "až jednou".
Teď s malými dětmi je to Itálie - kterou ale miluju, takže jsem spokojená.

Zlatý

Ano, snažím se .A jak jsi na tom ty -iv-?

Zlatý

Bohužel ne, a už je pomalu i opouštím.

Procestovala jsem jen Evropu.Zbytek světa asi už neuvidím!Ne,že bych si to nepřála,jen mi chybí to pdstatné.Chechtáky.

Muj největší cestovatelský zážitek bude, letos v listopadu! S manžel vyrážíme na líbánky směr Kuba. Jinak jsem zatím cestovala akorát autem do Chorvatska, takže nic moc

Zdroj: www.dovolena.cz/zajezdy/kuba/

Zlatý

částečně.
ještě mi chybí rio de janeiro.
pak už jenom velikonoční ostrov.

Diskuze k otázce

anonym

Kapko ! Kapicko ! Chodte na odpovedi casteji , nejak jsem si vas oblibila ... a to nejste chlap ! :-) At tady ty chlapaky prevalcujem.
:-) A na deti se nevymlouvejte , kdyztak je dame do detskeho domova. :-) I ja ty moje ... nevite , jestli tam berou jeste 22 a 28 lete ?
-iv-

Zlatý

kapka

-iv-, potěšila jste mě. Děkuji. Pokusím se to napravit, ale nic radši neslibuji. :-)

anonym

Hanulko , pred 28.12. vam dam vsem vedet. :-) Zmizim na hodne , hodne dlouho. To tady zacnete slavit. !
Ale obcas sem juknu a poslu i fotecky ... uz se to ucim. :-) -iv-

Zlatý

hanulka11

Ty se tu asi vykašleš na tu zimu , co? A poletíš někam do teplých krajin....Bééééééééééééé

anonym

Je to tak. :-) A ted uz cestuji skoro jen same extremy. Vloni jsem byla cely cervenec na Spicberkach a v Gronsku - max. 6 st. Ted se chystam jeste na vetsi dobrodruzstvi. Mam uz 2 a pul roku rezervovane. :-) Jinak by se na me nedostalo. :-) Dam vam vedet , opravdu. V prosinci. -iv-

Zlatý

hanulka11

Snad poletíš na měsíc???????To jsem moc zvědavá

anonym

Na Aljašku?Kanadu?Do prosince nevydržím...-iv-!

anonym

Na mnohem dele. :-) Vracim se 6.4. :-)

Zlatý

hanulka11

asi do Austrálie?????????

anonym

:-p

Zlatý

hanulka11

já ale myslela na Měsíc -:D :D

Zlatý

led

A aký dopravný prostriedok? Raketa (čínska?), auto, vlak, autobus, metla, nohy?

anonym

Led ... rekla jsem v prosinci , tak v prosinci. ! :-)
Povedu si cestovatelsky denik , tak se na nej obcas mrknete ... ale vubec nevim , jak se to dela... :-)

anonym

Hanulko , i na ten Mesic uz jsem se " zatim " jen divala. Cetla jsem , ze 4 noci budou stat 33 tis. Eur , ale stalo by to za to. Synove mi pry pomuzou. Koupi letenku ... ale pry jen tam !! ;-(

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.