Mirdas

Splnili jste si sen z dětství ?

Je neuvěřitelně příjemné zda potkáte někoho z přátel a on vám vzrušeně vypráví jak si splnil sen z mládí.
Může to být prakticky cokoliv. Pracovat v oblíbeném oboru, získat vytouženou cenu, podívat se na místa které jsme znali jen z fotek, vydat knihu, setkat se s idolem, sehnat sběratelskou vzácnost a mnoho dalšího.

Povedlo se vám něco takového ?
Doplňuji:

Já kdysi dávno chodil kolem prodejny, kde místo vystaveného zboží měli ve vytrýně velký plakát Matterhornu a hrozně jsem toužil tuto nádhernou horu vidět na vlastní oči.
Vím že dnes se to mnoha mladším spoluobčanům bude zdát hloupé, ale po otevření hranic se mne to podařilo a já tam seděl snad dvě hodiny a jen jsem se „kochal“.

Těch přání bylo samozřejmě mnohem více a bohužel například osobně se setkat s panem Werichem se nikdy nesplní, ale věřím že některá přání ještě naplním.

Nejlepší odpověď
tencosepta

Zatím ne, ale pracuje se na tom – procestovat celej svět a dobře se najíst :)

Další odpovědi
RyuzakiKate

No… Nevím, jestli jsem si úplně přála bejt princeznou, ale jeden člověk mi kdysi sdělil, že jsem „pryncezna“ :)
Jo a při tancování v ZUŠce mě odmala nikdy nedávali do první řady, vždycky jsem byla vzadu (nejspíš kvůli névyhublé postavě – rozuměj nemám plochý hrudník) a až po několika letech (v 15ti) mě dopředu postavila přímo profesionální lektorka na semináři a od té doby jsem už byla vepředu pořád. Byl to pro mě určitý zlom a měla jsem z toho neskutečnou radost.

dudu

Ano. Mým přáním vždy bylo procestovat místa a poznat památky po starých civilizacích jako Etruskové, Chetité, Řekové, Féničané atd. Letos nás např. čeká plavba po Nilu za památkami starého Egypta. Určitě se už nedostanem do míst kde žili Sumeřané a stával Babylon. Snad ještě budeme moci někdy navštívit jižní Španělsko.

suaeda

Prakticky všechny sny, které naštěstí nebyly příliš divoké se mi až na jeden splnily. Ten se mi třeba splní až, jak já tomu v legraci říkám až v příštím životě.

huxa

Jako dítě jsem žádný „sen“ neměl, tudíž jsem si ho ani nesplnil, resp. z matematického hlediska splnil.

Noga

Zatím ne, ale věřím, že se k tomu dopracuji. Jeden z mých dětských snů byl, se stát pilotem/kosmo­nautem. Teď jen zbývá, sehnat dostatek prostředků na to si udělat pilotní licenci nebo si koupit let do vesmíru. Už se nemůžu dočkat.

Drap

Některé jsem si splnil, některých snů jsem se vzdal a třeba ještě nějaký naplním.

marci1

Takové ty základní a důležité ano. Práci, která mě baví, super rodinu. Ono není vždy důležité splnit si všechny sny, ale být spokojen s tím co mám a to je spokojenost a štěstí. 🙂

led

Sny sa snívajú, nádej na ich splnenie je večná, ale, čo už robiť, keď sa vekom menia…
I tie detské sny, v istých variáciách, sa plnia, aj keď nie tak, ako sme si ich snili…
Kedysi mi pri prihláške na školu povedali,
nič to, že nie si na odbore, o ktorom si snívala, i tu môžeš snívať jeden veľký farebný sen a tak snívam už polstoročie, snívam a rozdávam svoj sen iným…

martin21000

Jak už tu pár lidi zmiňovalo – procestovat svět. Zatím mě nejvíc lákají pyramidy v Egyptě anebo mayské pyramidy v Jižní Americe.
Prostě sehnat někde nějaký ten karavan pár přátel a rovnou už procestovat celou tu Jižní Ameriku. 🙂

marta52

já jistě, ale ne všechna. Jedno z největších bylo vykoupat se v moři a vidět na vlastní oči delfíny. To se mi splnilo v pokročilejším věku, protože za mých mladých let se k moři člověk jen tak nedostal a k delfínům už téměř vůbec. Já je viděla ve Španělsku v defináriu, v Chorvatsku v moři, ale jen z dálky, ale v Egyptě 2× v moři plavali přímo kolem lodi.