Bronzový

Splnili jste si nějaké dětské přání až v dospělosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odmalička jsem byla tichá šedá myška, absolutně bez sebevědomí a sebeúcty. Ve 20 jsem si najednou uvědomila, jak moc mě to omezuje a o kolik věcí jsem se tak ochudila. Řekla jsem si "Dost!" a začala na sobě pracovat. Není to sranda, jde to pomalu - ale jooo, můžu říct, že se to konečně začíná trochu lámat :))

Další odpovědi:

Bronzový

V pěti letech jsem se usmyslela, že budu studovat školu, která se zaměřuje na elektro nebo počítače a před rokem jsem odmaturovala v oboru Silnoproudá energetika ... :) Jaké vy? :))
Doplňuji:
Btw. Bohužel mi na škole tolik znechutili techniku, že jí nemůžu ani cítit.. :( Zejména jeden učitel, který uznával, že vysoké blondýny patří do kuchyně né do elektrárny... Po /matuře za mnou posílal žáky a učitele, aby se mě ptali, jestli náhodou nejsem tak blbá, abych se hlásila třeba na čvut...
Hlásila jsem se na biomedicínu, bohužel s programováním a tak jsem s tím sekla a teď se hlásím čistě na lékařskou fakultu... :)

Zlatý

Když jsem byl malý kluk tak sem chtěl být velký a to se mi podařilo splnit.

Zlatý

Chcela som živé bábiky. A teraz už len čakám, kedy príde ďalšia generácia živých bábik.

Zlatý

Od dětství jsem se zajímal o starověké evropské civilizace. Teprve po roce 1989 máme s manželkou možnost postupně tato historická místa vidět na vlastní oči a osahat. Loni to např. bylo Kartágo, Antoniovy lázně atd.

Zlatý

Ano,splnil.Jako dítě jsem toužil po psacím stroji a jako dospělý(47let) jsem si koupil v bazaru starý Remingtont za 300 korun a jak se později ukázalo,byl to unikát mezi ps. stroji a následným prodejem jsem získal 39 900 korun a tak jsem na tom vydělal velké peníze!

Já si je plním každý den v noci a když si jeden splnim mám další a to ani nemrknu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.