Avatar uživatele
janek66

Splnili jste si nějaké dětské přání až v dospělosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, barnajka, dědapetr, anonym před 4727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Odmalička jsem byla tichá šedá myška, absolutně bez sebevědomí a sebeúcty. Ve 20 jsem si najednou uvědomila, jak moc mě to omezuje a o kolik věcí jsem se tak ochudila. Řekla jsem si „Dost!“ a začala na sobě pracovat. Není to sranda, jde to pomalu – ale jooo, můžu říct, že se to konečně začíná trochu lámat :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Valky

V pěti letech jsem se usmyslela, že budu studovat školu, která se zaměřuje na elektro nebo počítače a před rokem jsem odmaturovala v oboru Silnoproudá energetika … :) Jaké vy? :))
Doplňuji:
Btw. Bohužel mi na škole tolik znechutili techniku, že jí nemůžu ani cítit.. :( Zejména jeden učitel, který uznával, že vysoké blondýny patří do kuchyně né do elektrárny… Po /matuře za mnou posílal žáky a učitele, aby se mě ptali, jestli náhodou nejsem tak blbá, abych se hlásila třeba na čvut…
Hlásila jsem se na biomedicínu, bohužel s programováním a tak jsem s tím sekla a teď se hlásím čistě na lékařskou fakultu… :)

Upravil/a: Valky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Když jsem byl malý kluk tak sem chtěl být velký a to se mi podařilo splnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chcela som živé bábiky. A teraz už len čakám, kedy príde ďalšia generácia živých bábik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Od dětství jsem se zajímal o starověké evropské civilizace. Teprve po roce 1989 máme s manželkou možnost postupně tato historická místa vidět na vlastní oči a osahat. Loni to např. bylo Kartágo, Antoniovy lázně atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,splnil.Jako dítě jsem toužil po psacím stroji a jako dospělý(47let) jsem si koupil v bazaru starý Remingtont za 300 korun a jak se později ukázalo,byl to unikát mezi ps. stroji a následným prodejem jsem získal 39 900 korun a tak jsem na tom vydělal velké peníze!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Já si je plním každý den v noci a když si jeden splnim mám další a to ani nemrknu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek