janek66

Splnili jste si nějaké dětské přání až v dospělosti?

Nejlepší odpověď
barnajka

Odmalička jsem byla tichá šedá myška, absolutně bez sebevědomí a sebeúcty. Ve 20 jsem si najednou uvědomila, jak moc mě to omezuje a o kolik věcí jsem se tak ochudila. Řekla jsem si „Dost!“ a začala na sobě pracovat. Není to sranda, jde to pomalu – ale jooo, můžu říct, že se to konečně začíná trochu lámat :))

Další odpovědi
Valky

V pěti letech jsem se usmyslela, že budu studovat školu, která se zaměřuje na elektro nebo počítače a před rokem jsem odmaturovala v oboru Silnoproudá energetika … :) Jaké vy? :))
Doplňuji:
Btw. Bohužel mi na škole tolik znechutili techniku, že jí nemůžu ani cítit.. :( Zejména jeden učitel, který uznával, že vysoké blondýny patří do kuchyně né do elektrárny… Po /matuře za mnou posílal žáky a učitele, aby se mě ptali, jestli náhodou nejsem tak blbá, abych se hlásila třeba na čvut…
Hlásila jsem se na biomedicínu, bohužel s programováním a tak jsem s tím sekla a teď se hlásím čistě na lékařskou fakultu… :)

dědapetr

Když jsem byl malý kluk tak sem chtěl být velký a to se mi podařilo splnit.

led

Chcela som živé bábiky. A teraz už len čakám, kedy príde ďalšia generácia živých bábik.

dudu

Od dětství jsem se zajímal o starověké evropské civilizace. Teprve po roce 1989 máme s manželkou možnost postupně tato historická místa vidět na vlastní oči a osahat. Loni to např. bylo Kartágo, Antoniovy lázně atd.

anonym

Ano,splnil.Jako dítě jsem toužil po psacím stroji a jako dospělý(47let) jsem si koupil v bazaru starý Remingtont za 300 korun a jak se později ukázalo,byl to unikát mezi ps. stroji a následným prodejem jsem získal 39 900 korun a tak jsem na tom vydělal velké peníze!

cubulka

Já si je plním každý den v noci a když si jeden splnim mám další a to ani nemrknu.