Zlatý

Splnila se moje předpověď, že Vaše děti či vnoučata příjdou ze školy z brekem a bude jím muset dát sedativa, aby usnuly

"Pani učitelka říkala, že budeme chodit do bazénu, já se bojím".

"Anička, říkala, že bazén kam budeme chodit nemá dno a že tam žije vodník, jako ve filmu Jak utopit doktora Mráčka a že mě stáhne a utopí.

Jen rozvijím podobnou otázku mého spoludiskutujícího.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano - už dopíjí druhou lahev sedativ. Podle etikety na lahvi tento lék byl vyroben někde v Gruzii.
Fakt - ty léky jsou dneska nějaké drahé.

Další odpovědi:

Zlatý

Michale věřte, že už delší dobu intenzivně přemýšlým, který obor mediciny by Vás měl co nejdříve izolovat a jaké kolegium doktorů začít smysluplnně léčit. Myšlenky, které, jak stále doufám jen nevědomky plodíte totiž nežádoucně gradují a stávají se společensky nebezpečné!!Jinak totiž Vaši zcestnou představu o dětech, které jdou poprvé do školy nelze pojmout.
Proto Vás prosím a touto cestou radím, jděte se zavčas léčit a než tak učiníte, dejte si opakovaně hódně studenou sprchu. Možná jen takto někomu z bližních ve Vašem okolí vbrzku neublížíte!!

Stříbrný

U vás ještě děti ve škole věří na vodníka?To jsi z podivného kraje:-)

Stříbrný

bezedný bazén,tak tam bych se šel rád potápět:-)

jinak co jsi pil?? pivo ,rum,skotskou?? flašku vodky?? dost na to totiž vypadáš,přece takováhle otázka nemůže vypadnout z předpokládám rozumného člověka.To ani já když jsem měl naposledy skoro 4 promile bych takovouhle otázku nesplodil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.