Avatar uživatele
Rico

Splnil se z vás někomu váš dětský sen? A jaký?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Miroslavst, dagry, Elk, salsa verde před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Je to blbý,ale měla jsem podobný sen jako Miroslav. Když jsem byla malá,tak jsem si strašně přála být už konečně velká a nikomu se nepodřizovat,nikoho neposlouchat a dělat si co bych chtěla…nic z toho se mi nesplnilo,,,kromě toho být velká.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

ano, chtěla jsem mít vždy obchůdek s kytičkama a mám ho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, stal jsem se dospělým :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Ano! Chtěl jsem být zpěvákem a mít svoji desku. V domácích podmínkách jsem si nahrál tři svoje CD a byl jsem v Carusošou a Doremi, tak jsem si uskutečnil svůj sen a doufám, že né posledí. Jo a málem bych zapomněl, chtěl jsem být ženatý jenom jednou a to se mi zatím po 28 letech daří, tak to je asi vše. By by.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano. chtěl jsem být spisovatelem, mou knihu o cca 350 stranách čte vydavatel. Zatím s pozitivní odezvou, s tím, že to chce pár úprav. Pak už „jen“ sehnat peníze či sponzora ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

táhnu jako kůň, se zaťatými zuby bulldoga a postupně si plním všechna svá přání a sny. byla doba kdy slovo nejde nebo není, mně vytáčelo! ve 44letech jsem si pořídil infarkt a to jsem si myslel, že jsem dobře a hodně trénovaný fyzicky určitě, ale psychika pracuje jinak. v prosinci na Mikuláše to budou čtyři roky, mám za to že jsem v pořádku… zvolnil jsem tempo, ženuška říká že to mám z toho že jsem cholerik a že kolem sebe lidi nenechám samostatně myslet a lidi se bojí mi odporovat. Takže teď víc myslím na to abych nemyslel! A JDE TO. stejně si osobně myslím, že ty základy a prac.návyky jsem je musel naučit já… ha,ha,ha, je mi určitě lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já si moc nevzpomínám co jsem si kdy přála, akorát snad to, že jsem vždycky chtěla psa ohaře. A teď ho mám. A prodávat v květinářství to je můj současný sen. Tak nevím, jestli se mi někdy splní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne.Chtěl jsem být lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vždycky jsem chtěla domek, nejlépe na kraji města a psa. A taky dělat si radost rukama.
Teď mám domek 2,5 km od města a 2 psy. Nevstávám na budíka a učím se různé techniky na rukodělných kurzech 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek