Rico

Splnil se z vás někomu váš dětský sen? A jaký?

Nejlepší odpověď
kropitko

Je to blbý,ale měla jsem podobný sen jako Miroslav. Když jsem byla malá,tak jsem si strašně přála být už konečně velká a nikomu se nepodřizovat,nikoho neposlouchat a dělat si co bych chtěla…nic z toho se mi nesplnilo,,,kromě toho být velká.....

Další odpovědi
salsa verde

ano, chtěla jsem mít vždy obchůdek s kytičkama a mám ho.

Miroslavst

Ano, stal jsem se dospělým :D

Elk

Ano! Chtěl jsem být zpěvákem a mít svoji desku. V domácích podmínkách jsem si nahrál tři svoje CD a byl jsem v Carusošou a Doremi, tak jsem si uskutečnil svůj sen a doufám, že né posledí. Jo a málem bych zapomněl, chtěl jsem být ženatý jenom jednou a to se mi zatím po 28 letech daří, tak to je asi vše. By by.

quentos

Ano. chtěl jsem být spisovatelem, mou knihu o cca 350 stranách čte vydavatel. Zatím s pozitivní odezvou, s tím, že to chce pár úprav. Pak už „jen“ sehnat peníze či sponzora ;{))>

nabubindes

táhnu jako kůň, se zaťatými zuby bulldoga a postupně si plním všechna svá přání a sny. byla doba kdy slovo nejde nebo není, mně vytáčelo! ve 44letech jsem si pořídil infarkt a to jsem si myslel, že jsem dobře a hodně trénovaný fyzicky určitě, ale psychika pracuje jinak. v prosinci na Mikuláše to budou čtyři roky, mám za to že jsem v pořádku… zvolnil jsem tempo, ženuška říká že to mám z toho že jsem cholerik a že kolem sebe lidi nenechám samostatně myslet a lidi se bojí mi odporovat. Takže teď víc myslím na to abych nemyslel! A JDE TO. stejně si osobně myslím, že ty základy a prac.návyky jsem je musel naučit já… ha,ha,ha, je mi určitě lépe.

dagry

Já si moc nevzpomínám co jsem si kdy přála, akorát snad to, že jsem vždycky chtěla psa ohaře. A teď ho mám. A prodávat v květinářství to je můj současný sen. Tak nevím, jestli se mi někdy splní.

Michal

Ne.Chtěl jsem být lékařem.

ReHu

Vždycky jsem chtěla domek, nejlépe na kraji města a psa. A taky dělat si radost rukama.
Teď mám domek 2,5 km od města a 2 psy. Nevstávám na budíka a učím se různé techniky na rukodělných kurzech 🙂.