JajaJ

Splnil se vám někdy Váš sen?

Každý z nás má v noci sny. Stalo se vám někdy, že by se vám sny splnily?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby se mi sny splnily, byl bych už milionář, majitel luxusního vozu, měl spousta milenek, byl zmrzačený, nežil bych…
Nikdy se mi sen nesplnil.

Další odpovědi
Emefej

Sny si nepamatuji, takže nevím, zda se mi plní.

anonym

Nestalo a doufám, že ani nestane, pořád se mi zdaj samý strašnlivý věci

cochee

Je to možné, ale v tom případě o tom nevím. Sny mám velice zřídka a navíc si jich tak 9 z 10 hned po probuzení vůbec nepamatuju 🙂

dejavu

2× se mi zhmotnilo přes den to, co se mi zdálo v noci a byl to velice zvláštní pocit a nedávno se mi zhmotnil jiný sen, o kterém jsem nikomu neřekla a dostala ho k narozeninám a to bylo naprosto úžasné, až mne to dojalo.

BELA81

Spíše bych to řekla tak že sen co se mi zdál se opravdu později odehrál.A nebo část z něho.Stalo se to však jen vyjímečně.

anonym

Někdy ano,ale poněkud zkresleně,nikdy ne na ovlivněné napřání!(samovolné čarodějnictví)­.Pouze samovolně či osudově-dejavu.
Doplňuji:
„přání“

gecco

Dejavu – tohle se mi stát, dal bych se na mystiku…
😉