Splátkový kalendář u exekuce

mám exekuci na 113000 kč, zaplatil jsem 30000 kč a na zbytek jsem požadoval splátkový kalendář, ale vykonavatel exekuce mi jej zamítl. Má tato osoba vůbec nárok o tomto rozhodovat? Mám na splátkový kalendář nárok a koho mám o něj požádat?

Odpovědi
standa

Ta OSOBA má nárok (zákonné právo) na mnohem zásadnější rozhodnutí než je jen nesouhlas se splátkovým kalendářem.

Na splátkový kalendář žádný nárok nemáte, je to jen a jen na posouzení vykonavatele exekuce. Vy máte v prvé řadě POVINNOST uhradit dluh, případně respektovat vstřícné či méně vstřícné až z vašeho subjektivního pohledu nepřijatelné návrhy oprávněného, respektive vykonavatele exekuce…