prezdivka11

Splátkový kalendář při pokutě za řízení pod vlivem alkoholu

Pokud je někomu odebrán ŘP za řízení pod vlivem alkoholu (do 1 promile) a dostane pokutu např. 15 000 Kč, jaká je většinou lhůta na zaplacení příslušné částky? Popř. lze se domluvit s úřadem na splátkovém kalendáři a jaké by byly případně přibližné splátky? Máte s tímto někdo zkušenost? Díky za radu.

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

Dělal jsem na přestupcích v dopravě, splátkový kalendář je možný, výše splátek je velice individuální, důležité je splácet alespoň něco, aby na vás nebyla uvalena exekuce. Měli jsme i případy, kteří spláceli 200 kč měsíčně, ale jak říkám, je to o domluvě, tohle není banka;-)