Splasknou kačeří rty?

V poslední době je v módě udělat si tzv. kačeří rty, ve stylu Agáty Hanychové.

Budou ty rty pořád, třeba i za 20 let vypadat takto, nebo splasknou? Nehrozí, že na ně zapůsobí gravitace a že ty dámy budou vypadat jak smutný kačer?
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
cochee

Hanychové Kačer Donald je pouze špulení pysků. No comment. Ale některé si to nechávají zvětšit, jestli se nepletu, injekcemi kolagenu. No ještě větší comment. Kolagen je přírodní látka, kterou organismus vstřebává, takže to dlouho nevydrží, řádově asi týdny až měsíce. Příklady: Donatella Versace, Šárka Vojtková (Irénka z Kurvahoši…). Samozřejmě současný stav, v Kurvahoši měla Irénka rty normální.

anonym

Netuším, co má nebo nemá Hanychová (resp. Prachařová)… Ale plastika rtů je už – domnívám se, pokud jde o módu, spíše na ústupu (známá svou první absolvovala před cca dvaceti lety, od té doby další dvě nebo tři).
😉
Ale rty se modelují buďto olejem a nebo ´vložkou´ – a ani jedna varianta nevydrží 20 let beze změn (u první se olej zčásti vstřebavá, u obou pak okolní tkáně mění tvar i tuhost). V podstatě lze říct, že bez dalších a dalších (podle věku ´pacientky´) zásahů ty obličeje splaskávají a stárnou rychleji.
´Nepovedené´ plastiky jsou pak opravdu drsné…
___
Netuším, co k takovým blbostem holky vede…

NikkiHeat

https://www.go­ogle.cz/search?q=Do­natella+Versa­ce&rls=com.mi­crosoft:cs&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=KSo­NU4TMEKHe7Ab7tY­DYDg&ved=0CAk­Q_AUoAQ&biw=1270&­bih=686#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=wJKseQ3V­sBPQLM%253A%3BI­EDhEZ8Ej_TQoM%­3Bhttp%253A%252F%252Fwww­.laineygossip­.com%252FConten­t%252Fimages%252Far­ticles%252Fdo­natella%252520ver­sace%25252018j­un12%25252008­.jpg%3Bhttp%253A%252F%25­2Fwww.laineygos­sip.com%252FDo­natella-Versace-at-Madonnas-Milan-show%252F2385­8%253Fcelebri­tyId%253D20625­%3B469%3B640