výr

Splacím hypotéku na byt a z jedné místnosti ze čtyř jsem udělala kosmetický salón.

Započítávají se do výdajů odpisy měsíčních splátek týk. se hypotéky na byt včetně nájmu a inkasa (voda, elekřina, plyn)?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Tak to tedy opravdu v žádném případě. Úroky z hypotéky si můžete započíst jako odčitatelnou položku u fyzické osoby. Nedoporučuji dávat si do výdajů jakékoliv jiné spotřeby, neboť těžko budete dokazovat co jste na co spotřebovala a navíc pro podnikání jsou jiné a vyšší sazby.