jirka F

Spíte v posteli se psem, nebo má normálně pelíšek?

Náš spí normálně v pelíšku v kuchyni, občas za námi zajde do ložnice a lehne si chvíli na kobereček, máme tam takový kobereček a on si tam na chvíli lehne a chvíli mlaská (někdy je u nás na tom pro něj útulném koberečku celou noc) a pak zase odejde.

Nejlepší odpověď
redy

Pelíšek a pěkně velkej.Kdyby spal semnou tak se nevyspíme.
Ale chodí se dívat jestli tam sem,zafuní mi do obličeje a jde si zase schrupnout.
U babčiny má svůj vlastní pokojíček.

Další odpovědi
briketka10

Můžu napsat snad o kočkách žejo
moje bývalá číča Briketka mi spávala
u hlavy a kocourek Macík dole u noh.
To byli moji věrňoušci 😁

Ufíček ten néé má dva pelíšky, někdy
leží vedle mě, jak sedím, když jdu spát,
jde taky do svýho, kde má velikej polštář 😁

jáára

Někdy se psem, někdy mě pes vyhodí.

Zbyňas – taky mám čubičku. Vždycky čubičky. Líp se s nima domluvím.

Drap

Ne nespím, pes mi umřel. Pokud ještě žil, tak doma spával sám, když jsem byl někde venku, většinou to bylo cca 20 – 50 dnů v roce, tak jsme spávali pod jednou dekou.

anonym

Měl jsem dva psy, německé ovčáky (když první zemřel, byl druhý).Ale žádný s námi nespal doma.Jak jsem již několikrát psal, bydlím na vesnici, takže měli udělaný kotec a spali ve své boudě v něm.Pouze když byly mrazy pod 10 stupňů, tak spali v kotelně.Na zem jsme rozprostřeli staré kobece a spali na nich.

Zbynas

Spím v posteli s čubinou :)))

anonym

Spal se mnou v nohách nebo ve svém pelíšku v kuchyni,kterej tu dodnes má,ale vloni mi umřel.

dudu

Žádná zvířata nechováme., na chalupě sousedův kocour nesmí ani do kuchyně. Pes má člověku být především pro zábavu, sloužit v hospodářství a v době nouze též jako potrava.

anonym

Úloha psa v lidské společnosti byla vždy rozmanitá, člověku je pomocníkem při lovu nebo při přehánění stád, zaujímá funkci strážce majetku, svého majitele a dalších domácích zvířat, ale chrápat s nim v posteli je nenormální!

Proč asi některým z vás pes pošel? Že by smrad z nohou svého páníčka?!

Jan Kunčar

Pes má pouze svůj pelíšek, my mu na něm nespíme, tedy logicky on(a) nespí na našem pelíšku (=naší posteli). Pokud by to zkusil(a) je šetrně přenesen(a) na svoje místo.

mosoj

Se ženou. Zoofil nejsem.

ReHu

Mám 2 psice 🙂.
Původně spaly ve svém. Jen, když mám depku, nechám je u sebe.
Teď, co mám jednu novou, tak původní je v pelíšku a nová na koberečku v ložnici.
Ale zkouší to každý večer. Jenže to nejde. Jak dovolím jedné, druhé musím taky a se 2 v posteli se moc nevyspím.
Takže, jak jsem psala, pouze výjimečně 🙂

briketka10

Jugare

Tak původně jsem Ti chtěla dát palec, ale
teď mě přešla chuť, já pejska nemám a na
začátku mý odpovědi jsem to snad jasně
napsala néé, jestli mohu napsat o číčách.

Pro Drapa už bodík nemám to je mi líto ☹

anonym

Briketko ,tady nejde o palec,ale o odpověď na dannou otázku.

jáára

Drap:
Tak si pořiď štěňátko. Se psem je všecko lepší…

anonym

Briketko,otázka zněla takto:
Spíte v posteli se psem nebo má normálně pelíšek ?
O kočkách nepadlo ani slovo.

anonym

Jugar, otázka zněla takto:
Spíte v posteli se psem nebo má normálně pelíšek ?
Ty spíš se zdechlinou?

anonym

Neznám tvojí ženu.

anonym

Tak to buď rád.