BEAES

Spíte s plyšákem??

Pokud jste se dosud nerozloučili s medvědem, kterého jste dostali jako děti, nejste sami. Nový průzkum mezi Brity ukázal, že s plyšákem spí více než třetina dospělých.

Nejlepší odpověď
Elekrikář

Půjčil jsem svého plyšáka kterého dlouho opatrovala moje maminka.Vnoučkovi vzal si jej domů a už není. Mněl upletené stejné kalhotky ze zelené příza jako já.Občas si na něj vzpomenu a je mi to líto. Hned první den co jsem jej dostal ukousl jsem mu očička ze skleněných korálů. Pro mou bezpečnost je pak mněl vyšité černou bavlnkou.Provázel mi celým dětstvím. Dodnes se mi po něm stýská. A to mi je už 64.

Další odpovědi
kapka

S plyšákem nespím.
Mám dodnes doma plyšového tygra, se kterým jsem spala jako malá. Zkusím si ho dnes vzít do postele, třeba se mi to zase zalíbí…:-)

verka

Miluji plyšáky, hlavně takové jak mají v sobě náplň, která jim dělá těžší pacičky. Takže někdy takový roztomilý plyšák skončí i u mě v posteli.

lilibou

já ano, když jsem sama doma:)jelikož se sama v posteli bojim:(
zustalo mi to z detstvi..nemuzu mit ani nohy venku z periny:)

anonym

do mé postele už se nevejdou,můj manžel zabere třičtvrtiny místa,syn ten zbytek,mě zůstane už jen místečko na položení hlavy

panenka

Když jsem byla malá, tak jsem s plyšáky spala ted už s plyšáky nespím jen mé děti.

vecernice

Tedˇ momentálně spím s ovečkou.Je z příjemného materiálu a kdybych ji neměla šupla bych si do postele jiného plyšáka.

Michal

Nespím.Někdy spím se svým psem.Měl jsem jít na operaci a on mě hlídal a „dodával“ mi klid.

GM

S plyšákem nespím, spím se 2 kočkama.