petka.s

Spite nekdy s nausnicemi v usich?

Otazka pro holky

Nejlepší odpověď
anonym

S prvními náušnicemi jsem přijela už z porodnice a vyndala jsem je až když jsem je potřebovala vsadit dceři (v porodnici).
A dcera si je vyndala přesně v osmnácti letech (doma).
Obě jsme měly k sundání jediný důvod: výměna za nové, darované.
Ty náušnice kolují v rodině po ženské větvi už hodně generací.
Jen vnučka je má zatím stále v krabičce!

Další odpovědi
anonym

Já nevím o jak velké naušnice se jedná, ale mám dvě dcery (nyní už dospělé a oni mají též dcery) a jako ony, tak nyní i jejich dcery s náušnicemi spaly a spí.
Ale to asi bude o velikosti náušnic.Všechnny mají náušnice tak 1–2cm velké.

Vodpovedi

Záleží na tom jaké jsou, ale ano spím- dávám si na sebe malé.

anonym

já naušnice dost střídám, takže je dávám dolu, takový ty velikánský ano, ale když mám zlatý, normální velikosti, tak ne

KlárkaT

Záleží, jak jsou veliké. Já si na veliké náušnice nepotrpím, mám malé kroužky a spím s něma a ještě se s něma sprchuju.

marci1

Nikdy. Vždy si je před spaním sundám. Měla bych pocit, že se pohodlně nevyspím. Už se mi několikrát stalo, že se mě přítomní ptali, proč si je sundávám. Prostě to tak cítím.
Doplňuji:
A to nosím jen menší náušnice.

Elis Pokorná

Nemám propíchle uši :D

Drap

Neznám žádnou ženu, která by na noc vyndávala své naušnice. Samozřejmě, že když si do uší navěsí něco rozměrného, nebo nevhodného tvaru, tak jiná možnost než vyndat neni.

majkyy

Nespím s nimi, ale párkrát jsem s nimi už bohužel usnula. Tlačili mě a nespalo se s nimi úplně příjemně.

Nikita-Chiquita

Náušnice se špuntem mi vadí a na noc si je sundavám, protože mě to píchá do hlavy ale momentálně nosím menší stříbrné kruhy a ty si vůbec nesundavám.., jen když je nějaká příležitost nebo se mi hodí k oblečení, chci si je vyměnit za špuntovky. :)