Payne

Spisovatelka

Chci být spisovatelkou!Píšu knížku o jedné anglické skupině a vím,že by hodně holek ocenilo,kdyby někdo vydal knihu právě o nich…Je to možné i bez střední?

Nejlepší odpověď
anonym

Spisovatelkou můžeš být teoreticky i bez jakéhokoliv vzdělání. Nabídni svůj rukopis nakladatelsví nebo vydavateli. Můžeš si „knihu“ vydat i vlastním nákladem, zajistíš si všechno sama i s distribucí ? Kdyby se ti povedlo zveřejnit knihu o anglické skupině, budeš se už pokládat za spisovatelku?

Další odpovědi
quentos

Teoreticky ano, prakticky nikoliv. Tatáž otázka padla jen před několika hodinami, stačilo se tu porozhlédnout. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-byt-spisovatelkou-ale-nechci-chodit-na-stredni-skolu-muzu-z-ni-odejit