Ondrej01

Spím do 14:30, je to podle vás dlouho?

někdy si přispím do 15..

Nejlepší odpověď
Reuef

jestli chodis spat v 6 rano tak to je tak akorat…pokud v 10 vecer tak to uz mozna moc je :)

Další odpovědi
iceT

Není,pokud chodíš spát ráno po noční.Pokud spíš celou noc a ještě půlku dne,to už dlouho je,není to zdravé.

Anka1597

A v kolik si jdete lehnout? Jestli až někdy k ránu, tak se pak nění čemu divit. 🙂
Nejlepší je si jít lehnout (o víkendu, prázdninách, volnu,…) jako ve všední den (např.: ve 22:00) a vstávat opět, jako když chodíte do zaměstnání – školy (např.: v 7:00). Protože organismus je na to zvyklý, pak se cítíte dobře a celkově v tom tělo nemá nepořádek. 🙂

Krasimirov12

Mam to taky tak) Ale teď mě rodiče netěj vstávat abych vůbec vstal 3. do školy :D