janeczkova2

Spí se dobře na posteli Hemnes?

Dobrý den, měřím 180 cm a chci si pořídit tuto postel http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/50080315/ rodiče říkají, že se mi na ní bude spát špatně, ale já tvrdím, že si jí stejně budu na noc rozkládat, ale znáte rodiče. Máte s ní nějakou zkušenost? Nebo co si o tom myslíte? Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

rozkládací postel není na spaní moc vhodná vím, že se ti jen líbí mě taky,
ale mají ji v nabídce co Ikea stojí v ČR a můj názor je ten, jestli máš prostor na rozložení, proč si nepořídíš pořádnou postel s roštem a kvalitní matraci..
úložný prostor může mít také, kdyby ten rošt byl odklápěcí viděla jsem takové..

Další odpovědi
venkovan

Myslím si, že ji ani rozkládat nebudeš, pokud nepotřebuješ místo pro dva. Je celkem dlouhá na tvoji postavu, i když mne by ty čela vadily. Jak se spí nevím – už leta spím na zdravotních, lamelových matracích, tak´že co tam je za matrace nevím.
Pokud je z Ikei, asi bych si tam dojel jí vyzkoušet a prohlédnout. Prý je to tam možné. Nevím – tomuto obchodu se raději vyhýbám

pusinka50

Mně se postel líbí, mám v plánu koupit taky takovou a možná přímo tuhle, protože chci jednolůžko s možností rozložení na dvojlůžko. Šířka matrace bude 80 cm a to úplně k pohodlnému spaní stačí. Je třeba si ji ale fakt vyzkoušet na délku. A poradit se o kvalitní matraci, nemusí být nutně z Ikea. Já spím na přistýlkové matraci z paměťové pěny a nemůžu si ji vynachválit, uzpůsobuje se tvaru těla a mě už tak nebolí záda. Ale nevím, jestli prodávají z paměťové pěny i klasické matrace. Já osobně bych brala matraci uvnitř vyztuženou vrstvou kokosového vlákna, aby se tak rychle neproležela a ze svrchu z paměťové pěny. Záleží jestli chceš matraci měkkou, poloměkkou nebo tvrdou, to ti poradí v obchodě s matracemi, v Ikee, Möbelixu, Jysku apod.

Advance

Nejlepší by bylo kdyby sis jí mohl nějak vyzkoušet!!!

huxa

ještě doplním kolegy, na tvoji výšku je malá mám větší postel a měřím 185cm, kdybych tam měl mít rošt u nohou, asi bych se tam musel skládat a nenarovnal bych se ani na noc…

kore7

No, já bych si osobě postel z IKEA nepořídila. Doporučuji se porozhlédnout třeba tady https://www.ex­pedo.cz/poste­le