specifický symbol

co je to specifický symbol který je třeba uváděn na daňovém přiznání

Nejlepší odpověď
dudu

Je to rozšířený , ale důležitý doplněk variabilního symbolu. Může to být rodné číslo, číslo smlouvy, IČO, číslo účtu atd. Příjemci slouží k identifikaci platby.

Další odpovědi
standa

Ještě bych doplnil vazbu na zmiňované daňové přiznání…, podle mého názoru máte na daňové přiznání uvést číslo svého účtu pro případné vrácení přeplatku a pokud nemáte účet u České spořitelny, tak specifický symbol uvádět nemusíte.