Avatar uživatele
Registrovaný

Speciální vzdělávání-vyhláška č.73/2005,§ 10, Kde najdu k tomuto § zvláštní právní předpis.Děkuji.

Potřebuji zjistit,kolik je možné mít na odborném výcviku žáků dle §10. Zda 6,nebo podle zvláštního předpisu až 8?
(obsaženo v odst.5, §10)
Doplňuji:
Děkuji.To jsem našla také.Kolik žáků může mít učitel odborného výcviku.Ne instruktor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Já jsem našla jenom tohle,tak se na to koukněte,třeba z toho budete chytřejší....
§ 13
(6) Odborný výcvik uskutečňovaný ve škole nebo ve školském zařízení provádí učitel odborného výcviku. Procvičování dovedností žáků na pracovištích fyzických nebo právnických osob se provádí za vedení a dozoru instruktorů. Instruktor vede současně nejvýše 6 žáků.
http://www.csicr.cz/…

Já jsem to pochopila tak,že při odborném výcviku,ten instruktor musí být,že je tam jako dozor,tak podle mě to znamená,že pokud budete mít při vícviku jednoho instruktora,tak šest,pokud jich budou dva,tak asi dvanáct,atd....ale asi to chápu špatně,zkušenost s tím nemám,to jen co jsem vyčetla. Tak se omlouvám,že jsem neporadila,třeba ještě někdo poradí....

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.