Anife

Speciální povinnosti lékárny jako jednoho z provozovatelů podle zákona o léčivech

Doplňuji:
Jaké jsou povinnosti?

Nejlepší odpověď
tom004

Tak jo,ale co dál?
Doplňuji:
Moc tomu stejně nerozumím,ale tady si vyber info jaké potřebuješ.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ314&q=pro­vozov%C3%A1n%C­3%AD+l%C3%A9k%C3%A1ren&o­q=provozov%C3%A1n%C­3%AD+l%C3%A9k%C3%A1ren&a­q=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&g­s_upl=27721278l­27730667l0l27734411l21l2­1l1l10l10l0l389l2157l1­.4.4.1l10l0

Další odpovědi
Pájo

Speciální povinnosti lékárny jako jednoho z provozovatelů… !čeho! …dle zákona o léčivech???

  • zdravotní péče
  • internetového prodeje léčiv
  • ???

Nevím, jak to s tím souvisí, Fideli…
taky přidám pár podobných výkřiků a ty se nad nimi zkus zamyslet.
Jen někteří lékárníci jsou bohatí.
Většina lékárníků v ČR je v lékárně jen zaměstnána, jako odborní garanti.
Většinu lékáren v ČR ani nevlastní lékárníci, ale právnické osoby – firmy.
I majitel kasína či bordelu totiž může u nás vlastnit lékárnu a nejen jednu.

A přehrávám to od lékárníků jinam… to advokáti jsou bohatí! :p
Proto nechoďte k nim, ale přiďte se poradit do lékárny! :)

Pro Vás, Anife, zkuste zjistit přesné znění otázky nebo se pokuste ji nějak přeformulovat.

Fidel

Je to blbá rada, ale:

  1. lékárníci jsou bohatí, běžte za advokátem
  2. najděte si zákon, který zmiňujte a přečtěte si ho.

Anife

No to já právě taky nevím :)