Katrous

speciální,neo­byčejný recept?

ať je to cokoliv :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Našla jsem Ti něco extra.......třeba se bude hodit…

http://www.sre­cepty.cz/recep­ty/kategorie/ne­co-extra

Další odpovědi
Damiana

No neobyčejný. 🙂 To je dost individuální. Ale mě chutná třeba tenhle rychlý vegetariánský. Uvaříš bulgur v osolené vodě, scedíš, propláchneš. Na slunečnicovém oleji osmahneš nastrouhanou mrkev a uzené Tofu, přisypeš bulgur a lískové oříšky. Je to fakt nevšední, ale překvapující chuť a hodně dobré. 🙂

Funna

stačí je nechat pořádně vyhladovět…pak bude dokonalý i suchý chleba .-)