Meropa

Speciální barvu skenující pero, nastaveni klavesnice

Nevite kde by se dalo koupit toto pero http://blog.svet-grafiky.cz/spe­cialni-barvu-skenujici-pero/

A jeste mam jednu otazku, neco jsem spatne klikla na klavesnici a pise to uplne jine znaky nez jsem zvykla. Nejde psat otaznik, pismena s hacky a carkami, misto toho to pise cisla apod. co mam zmacknout aby to psalo normalne, tak jak jsem popisovala
Doplňuji:
Moc děkuji za odpověď(i), to mě vůbec nenapadlo :).

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Zřejmě sis přepnula z české na anglickou klávesnici. Máš-li Windows podívej se doprava dolů, kde se ti na liště zobrazuje čas, případně datum. Kousek směrem vlevo budeš mít písmena „CS“ nebo „EN“. Pokud tam máš „EN“, klikni na něj levým myšítkem a vyber „CS – Čeština“.

Co se týče toho pera (Color picker pen), tak se mi nepodařilo najít žádný internetový obchod, kde by ho prodávali.