osadník

SPĚCHÁ-Máte někdo doma králíčka (nebo jiné zvířátko) ze zverimexu SUPER ZOO??

máte někdo s tímto zverimexem zkušenosti? Chceme si tam koupit králíčka avšak koupě ze zverimexu nebývá vždy šťastná. Prosím napište mi někdo zkušenost. Mám počkat na chovatele?? 🙂

Odpovědi
konik098

Ahoj, tento zverimex vůbec neznám, ale já osobně jsem měla svého prvního králíčka z obyčejného zverimexu a byl zdravý celou dobu svého života a dožil se 7 let. Teď mám králíčka od chovatele, s papíry, krásnej, jedno oko modré, jedno hnědé a pořád s ním běháme na veterinu. 3× měl krvavý průjem, přerůstají mu spodní zuby, takže se to musí nechat pravidelně zabrušovat a neustále má nějaké problémy s očima, takže kapeme kapky. Já osobně už si asi od chovatele králíčka kupovat nebudu. A znám pár lidí,kteří mají podobnou zkušenost.

odik

To že koupíš zvíře od nějakýho neznámýho „chovatele“ vůbec nic neznamená … některý dbaj na kvalitu a jiný na zisk a jsou schopný ti prodat i očividně nemocný zvíře … nejlepší je tomu aspoň trochu rozumět a nejvíc se mi osvědčili burzy zvířat – je tam vždycky velkej výběr, promluvíš si s těma chovatelema a uvidíš jak na tebe budou působit, navíc tam si jen tak nedovolí prodávat něco špatnýho, narozdíl od pochybných inzerátů na internetu apod. … a cena je taky lepší než ve zveráči

Co se Super ZOO týče, občas tam zajdu a je to zveráč jako každej jinej = žádná sláva to není … je to spíš o náhodě, když tam dovezou dobrou várku … musíš čekat a hledat … rozhodně bych nebral za každou cenu …

Jinak co jsem kupoval naposled zvíře ve zverimexu (Sirius), tak prej je i na zvířata klasická záruka = kdyby se po měsíci ukázalo, že je nějaký nemocný a byla to vrozená vada apod.