Rino5000

Špatný zvuk na Skype

Dobrý den
Když mluvim přes skype, tak ten, s kym mluvim, říká, že je mi špatně rozumět a časem mě ani neni slyšet. Když ale mluvim na jiných programem jako je mumble tak mě ostatní slyší dobře. Poradte co mám dělat? Zkoušel jsem stáhnout novou verzi skypu, bez úspěchu

Nejlepší odpověď
rtepp

V nastavení zkontrolovat zvuková zařízení.
Vypsat typ reprod. a mikrofonu.
Spustit testovací hovor.

Další odpovědi
Michal Kole

asi je pomalé připojení, že se nestíhají posílat data

Problém je v tom, že Skype nemá centrální server, ale servery tvoří sami počítače uživatelů a ne každý počítač uživatele je propojen optikou, proto, může spojení „drhnout“, když je málo propojených vhodných počítačů a moc uživatelů (skype si samo určí který počítač bude dělat server)