ItsBarbara0

Špatný vyhledávač?

Mám v notebooku naistalovaný prohlížeč Google chrome. Všechno funguje jak má až na omnibox(vyhledáváč v horní části webové stránky) – pokaždý, když chci zadat adresu nějaké stránky, nestihnu odkaz dopsat a už se mi to automaticky celé smaže. Prosím o pomoc. Nevím jestli je to v nastavení nebo mám špatně naistalovaný prohlížeč..:)

Odpovědi
arygnoc

Špatný vyhledávač?
nie, špatný prehliadač.

;-Q
Doplňuji:
@pusinka50:

prečo použíbvate prehliadač s nefunkčnými službami?
to je paškvil, a nie prehliadač.

;-Q

pusinka50

Používám také Chrom a na hlavní stránce vyhledávám nikoliv na horní liště, taky mi to nejde, ale zadám text do vyhledávacího řádku doleji.
Tady je nápověda, jestli z toho budeš moudrý, já to zatím studovat a zkoušet nebudu, až si na to udělám čas:

https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/95655?h­l=cs