Pokročilý

Špatný vtip - Jak by jste reagovali?

Jak by jste se zachovali, kdyby si z vás někdo, kdo vám je blízký, udělal legraci, že např. skončil v nemocnici nebo na záchytce apod. ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mí blízcí takovouto "legrací" nepřivolávají skutečnost...

Koneckonců - co je legračního na tom, že se někdo ocitne ve jmenovaných zařízeních??

Ale mám ze svého okolí humornou příhodu - známej se ocitnul v blázinci - původně kvůli napsání reportáže, posleze ovšem doktor, který jediný o ´diagnoze´ (resp. její falešnosti) věděl, měl bouračku - a než se dostal do stavu, kdy mohl propuštění toho známého zařídit, známej se tam asi 14 dnů ´poléčil´...
;-D

Další odpovědi:

Bronzový

Pevně věřím že nikdo z mého okolí by si tak pokleslou legraci neudělal.
Záchytku neřeším, ovšem přeci jen v případě lživého oznámení o pobytu dané osoby, oznámil bych ji zda opravdu bude potřebovat pomoc ať mne s prosbou o ni vynechá.

Bronzový

Nijak...V mém okolí přátel a rodiny je toto naprosto běžná situace, teda te´d nemyslím vtipy :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

klumprt

geccova historka mi připomněla jinou, kterou kdosi vyprávěl snad v TV. Někdo pouštěl letadýlko na dálkové ovládání poblíž blázince a samozřejmě mu tam spadlo. Nedalo se nic dělat, musel přelézt plot. Hnedka za plotem, se ho tam ujali zřízenci, kteří sháněli pacienty ze zahrady k večeři. Pranic nepomáhala výmluva, že mu tam spadlo letadlo. Kdyby se ten model skutečně nenašel, patrně je tam ten člověk dodnes :-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.