honza19hk

špatný vodoměr

dobrej,chci se zeptat jestli je možné když natočím cca poloviční vanu(v paneláku)tak mi vodoměr napočítá 1 kubík TEPLÉ vody
co já vím tak teplá voda se mísí s vodu studenou a tím pádem mi to připadá divné že na jednu neplnou vanu spotřebuji víc jak 1 kubík vody

Odpovědi
fira

Ten vodoměr je asi opravdu vadný.1 kubík je 1000 l vody a to by jsi musel mít v paneláku bazén.Oznam to majiteli domu a měli by ti ho vyměnit.

elektrikář

Vodomněr je zřejmně vadný plná vana je 100 až
150 l vody.