Klárka.1 73

Jsem v insolvenci, 18. 8. bude soud. Mohu ještě žádost o insolvenční řízení stáhnout? Neměla bych z čeho platit.

Dobrý vecer prosím vás chci se zeptat 18.8 mam soud, sem v insolvenci a tam se rozhodne, zda mi ti schválí, nebo ne, ale trápí mě teď něco jiného,muzu to zrušit, tu insolvenci? Zůstala sem sama a neměla bych to jak platit, jde to zrušit nebo už ne, když mě 18.8. čeká soud děkuji za odpověď

Odpovědi
Rommart

Každopádně kontaktujte svého Insolvenčního správce, a vysvětlete mu podrobně nově nastálou situaci. Byl Vám přidělen soudem, on jedinný bude schopen fundovaně odpovědět. Tady asi moc Insolvenčních správců nenajdete kteří by byli schopni opravdu fundovaně odpovědět.