Naty777

Špatný den RADA????

Jak se mam sebrat z toho, nebo co mam alespon delat. kdyz se se mnou nikdo nebavi a to myslim doslova ( rodinu nepocitam ) Dneska ve škole mě nikdo nepozdravil a já nevím co jsem udělala :(

Tak nejaká rada na zlepšení nálady a aby jsem se necítila, že jsem na světě sama?

Děkuji těm co mi snad pomůžou

Nejlepší odpověď
anonym

Co jsi udělala? Někdy někomu stačí, že ses vůbec narodila. Tak se podívej na svou otázku z druhé strany – tolik nas… lidí. Jsi přebornice v nasí… druhých. No a to je přece úspěch a obdivuhodná schopnost.
Takže žádné smutnění. Sama rozhodně nejsi. Země je přelidněná a každý občas potřebuje svůj klid. Ty si ten svůj vybíráš dnes. Buď v tom množství lidí ráda, že si můžeš užít samoty. A teď vážně – někdy je prostě Den blbec. Uklidni se a nebuď smutná. Všechno přejde. Zítra bude líp.

Další odpovědi
radce

Ahoj, pozdravil jsem, je to lepší?
NIKDO Tě nepozdravil? Jako JAK?
To jako že nepozdravil jako první, anebo na Tvůj pozdrav neodpověděl?
Anebo jsi snad učitelka, abys čekala na pozdravy žáků?
Ani tento svůj dotaz jsi neuvedla „Ahoj“ nebo „Dobrý den“, možná se Tvému okolí ani nedivím, pokud máš špatnou náladu a z postele vstaneš zadelí napřed, těžko někomu jinému tu náladu zvedneš. Začni hledat u sebe…