JaNčUšKa

Špatné studené starty u mercedesu a-klasse

Když je auto studené chytá až na podruhé.Poprvé vždy shasne motor.Na podruhé už jede.Děkuji za odpověď
Doplňuji:
JE TO TYP A 140

Odpovědi
BurTon

Zkontrolovat svíčky pokud to je benzíňák a nebo žhavičky pokud to je nafťák. Popř. baterku.

venkovan

Asi to bude nafťák. nevím jak tady, ale některé nafťáky je třeba před startem potřeba nažhavit (dokud svítí oranžová spirálka). Na nažhavení je poloha klíčku kousek pře zapnutím startéru.
Poud je to benzin, tak může být problém s automatickým sytičem (asi v elektronci).
Hodit ze stráně a dojít pro normální auto.

mojitek

Lepší bude když auto dáte do servisu,oni ho napojí na počítač (VAQ) ten ukáže kde je zakopaný pes.Může se jednat o váhu vzduchu,ale těch možností je víc.Napíchnutí na PC v servise stojí tak 500,– jak kde.