blablabla

špatně od žaludku

Prosím chci se zeptat , tad poměrně často mi bývá zle od žaludku a je mi na zvracení , někdy do toho mám bolesti žaludku nevíte čím by to mohlo být ? díky

Nejlepší odpověď
Drap

Příčin může být celá řada. Od banalit až po vážná onemocnění. Doporučuji obrátit se co nejdříve na svého lékaře. Ten je schopen po vyšetření určit příčinu.

Další odpovědi
pusinka50

Může to být nejspíš psychosomatické, to znamená, že duševní neklid ti přinese fyzické potíže. Nejsi teď něčím stresovaná, problémy v rodině, s rodiči, ve škole…?