snarkon

špatně nahraný sowtvare samsung s5560i

nevíte kolik by to stálo ?
Doplňuji:
ten telefon vůbec nereaguje na tlačítka ani nic takže nejde dát do toho instalovacího modu takže to nemůžu přehrát znova..a nevim tom že by to šlo i bez toho aby se to do toho modu nemuselo dát.

Odpovědi
beer

Možná si pomůžeš dokonce sám a bez peněz.
Zkus se zeptat jak na new SW tady:
http://forum.mo­bilmania.cz/vi­ewtopic.php?t=11035­27

www

Jen malé doplnění k odpovědi Beer.
Pokud sis nový SW instaloval sám a nepovedlo se, klídek. Udělej to znovu a třeba několikrát dokud se „nechytne“. Takto jsem to úspěšně řešil se starým founem 😉.
Doplňuji:
Jasně, pokud je chybný SW, tlačítka ti nemusí „nijak“ reagovat.
Použij variantu Beera, nebo se pokus instalovat znovu.
Já měl pro SE v PC SEupdate a dělal jsem to přes tohle, funguje nefunguje nebylo směrodatné! Proto se podívej, zda není něco podobného pro tvůj mobil.