Nenaplněný

Špatné heslo.

Pro přihlášení na přístup nejmenovaných stránek se musím vždy přihlásit. Po napsání přístupového hesla se mi objeví chybová hláška. Ikdyž si jsem jistý správným heslem a několikrát jsem si i napsal o zaslání hesla, chybová hláška se mi vždy objeví a přihlášení neproběhne. Nemohu mít někde v počítači např. v Mozile zablokován přístup na tyto stránky? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Syd

To zablokování se mi zdá velice nepravděpodobné. Zkontrolovala bych jestli není zapnutej Caps Lock (někdy může bejt zapnutej, i když nesvítí) a potom jestli tam jste skutečně zaregistrovanej – jestli jste to třeba neměl potvrdit ještě v emailu a v neposlední řadě jestli nemáte špatně jméno

Michal Kole

jestli jste nedostal BAN (zablokování přístupu administorem)

baghira

Neznáme-li chybovou hlášku, neznáme ani příčinu. To je logické.