klokan01

Poradíte, co mám dělat, když jsem ve škole dostala špatnou známku a nevím, co mi na to rodiče řeknou?

ve škole jsem dostala špatnou známku a nevím co mi na to rodiče řeknou. mám být zalezlá v pokoji nebo nevím co mám dělat. látku nechápu a mamka na mě nemívá čas. kde si to mám nechat vysvětlit?

Původní neotázka
špatná známka

Odpovědi
Hans51

Rodiče Vám určitě hlavu neutrhnou, navíc lež má krátké nohy, takže se to stejně dříve či později dozví. Zkuste požádat o vysvětlení spolužáky, případně učitele 😉

MobilManiak

O vysvětlení požádej učitele/ku daného předmětu. Rodičům o tom řekni, výmluvy, že by to bylo téžké nepoužívej,řekni , že tě to mrzí a že si to budeš snažit opravit.