Pokročilý

Špatná zkušenost s kadeřnicí

Jak je možné, že si tolik lidí stěžuje na kadeřnice a stříhání vlasů? Třeba si řeknou, že chtějí zkrátit o 1 cm a nakonec je to třeba o 4? To je v tomto tolik kadeřnic natvrdlých?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kvůli jednomu cm bych ke kadeřnici ani nechodila. Pokud má ale zákaznice nějaké přání a vidí v zrcadle, že je kadeřnice moc kreativní, tak se snad ozvu, ne?

Další odpovědi:

Zlatý

Ne..... je to v tom, že si neumějí říct, když je začne stříhat - přeci se vidí v zrcadle.

No a proto raději chodím k holičovi a ne ka kadeřnici a mám to ostříhaný jak chci já.
Doplňuji:
Je též možné, že je to způsobeno tímto:

,_____, takto vidíš 1 sm ty

,_______________, takto kadeřnice

, ______________________________ __________, a takto kluci :))

Stříbrný

také mám raději holiče, nicméně jezdit kvůli ostřihání se dvacet kilometrů se mi nechce.
Také se mi děje, že si řeknu o zakrácení o čtyři centimetry a ona mi to ostříhá v pořádku, ale nakonec mi ufikne ofinu snad o 10cm, takže odteď raději nikam nechodím a hold si nechám narůst vlasy jako michal kolesa :)

Stříbrný

Moje řeč. Přišla jsem od kadeřníka předevčírem. Sám mě ujistil, že opravdu ustřihne jen max 2 cm těch na konci ošklivých vlasů, tak, jak jsem si přála. Jen konečky. Ve finále to opět bylo o hodně víc. A ohlídat ho člověk nemůže, protože jednak stříhané vlasy padají do očí a tak je mám zavřené. A jednak on to bere zezhora dolů, zezdola nahoru, zleva doprava a zprava doleva a pořád zarovnává a zarovnává.....až je z toho 5-6 cm. Jak mám vědět, jestli se vrací tam kde už byl nebo to místo stříhá poprvé? Už jsem vystřídala mnoho kadeřníků a u každého dopadám stejně. Teď jsem nechala přes léto narůstat vlasy a zas je mám po ostříhání krátké jako před létem, v životě už je zřejmě nebudu mít delší, protože je vždycky ustřihne, víc než je třeba.

Pokročilý

Jo, občas na natvrdlé kadeřnice opravdu narazíš.. Ne, že ne.. :/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.