Zlatý

SPÁNEK - FYZIOLOGICKÁ ZTRÁTA VĚDOMÍ. Proč myslíte, že musíme spát? Přemýšleli jste o tom někdy? Co Vás napadlo?

Matrix byl jen brilantní film...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pajo , ja uz jsem to tu psala nekolikrat .. , a vzdy zduraznim , aby jste pro me neposlali zachranku ! :-)
Ja to mam tak , uz od mala , ze spat musime jit proto , aby jsme mohli zit ty dalsi zivoty ve snu. :-) Proto jsme unaveni, protoze uz nas vola dalsi zivot. :-)
Proste mame vice zivotu , ne jen tady. Nase telo odpociva jako vec , bez duse , srdce bije minimalne a ta dusicka si leti zase za jinou dusickou. :-)
Pajo , nesmite to brat ale uplne tak moc vazne , kazdy jsme tady pro " neco jineho ".
Tohle jsou moje pocity a vim to .. , koukam na to realisticky , i ocima nevericich , ze me pravem muzou mit a maji ... za blazna. :-)
Ale nikomu to nevnucuji , jako ja to nikomu nevnutim , tak me nikdo nepresvedci o tom , ze to je jinak. :-)
-iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Spánek je důležitá a naprosto nepostradatelná součást našeho života. Kvalitní spánek ovlivňuje naše zdraví, výkonnost jak duševní tak i fyzickou.Tak že ho potřebujeme,aby jsme žili.

Zlatý

Proč musíme spát?????
No ,aby tělo nabralo síly a energii do dalšího dne -jinak se vyčerpá a nastane po pár dnech kolaps organismu.
Myslím, že je to dobře vymyšlené, ostatně já se každý večer těším do pelíšku, ty ne?????

Diskuze k otázce

Zlatý

Pájo

Áaano, těším!
Myslel jsem ale hlubší podstatu...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.