Pájo

SPÁNEK – FYZIOLOGICKÁ ZTRÁTA VĚDOMÍ. Proč myslíte, že musíme spát? Přemýšleli jste o tom někdy? Co Vás napadlo?

Matrix byl jen brilantní film…

Nejlepší odpověď
anonym

Pajo , ja uz jsem to tu psala nekolikrat .. , a vzdy zduraznim , aby jste pro me neposlali zachranku ! 🙂
Ja to mam tak , uz od mala , ze spat musime jit proto , aby jsme mohli zit ty dalsi zivoty ve snu. 🙂 Proto jsme unaveni, protoze uz nas vola dalsi zivot. 🙂
Proste mame vice zivotu , ne jen tady. Nase telo odpociva jako vec , bez duse , srdce bije minimalne a ta dusicka si leti zase za jinou dusickou. 🙂
Pajo , nesmite to brat ale uplne tak moc vazne , kazdy jsme tady pro " neco jineho ".
Tohle jsou moje pocity a vim to .. , koukam na to realisticky , i ocima nevericich , ze me pravem muzou mit a maji … za blazna. 🙂
Ale nikomu to nevnucuji , jako ja to nikomu nevnutim , tak me nikdo nepresvedci o tom , ze to je jinak. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
dědapetr

Spánek je důležitá a naprosto nepostradatelná součást našeho života. Kvalitní spánek ovlivňuje naše zdraví, výkonnost jak duševní tak i fyzickou.Tak že ho potřebujeme,aby jsme žili.

hanulka11

Proč musíme spát?????
No ,aby tělo nabralo síly a energii do dalšího dne -jinak se vyčerpá a nastane po pár dnech kolaps organismu.
Myslím, že je to dobře vymyšlené, ostatně já se každý večer těším do pelíšku, ty ne?????

Pájo

Áaano, těším!
Myslel jsem ale hlubší podstatu…