Retko

Spam filter na ICQ…

ZAjimalo by me par info k tomuto..
Nastavuju si to sam?
Je to i pro lidi co mam v kontaktu?? nebo jen pro ty mimo?
A samozrejme jak se to nastavi?? Vubec nic o tom nevim…

Pouzivam QIP 2005

Diky

Nejlepší odpověď
anonym

hádám že to bude chtít novější verzi než 2005 … dnes už je přece dostupná přinejmenším verze qip 2010 (ke stažení zde http://downlo­ad.qip.ru/2010/qip­2010.exe ) … verzi 2005 už bych opravdu zahodil
Doplňuji:
komplexnější je pak ještě verze qip Infium které nechybí podpora pluginů a nastavení antispamu … ke stažení zde http://www.slu­necnice.cz/sw/qip-infium/

antispam funguje jednoduše, nastavíte otázku kterou qip pošle všem kontaktů které vám píší a které ještě neemáte mezi příteli, otázku typu: „jak se jmenuje můj pes ?“ , no a máte od otravného spamu pokoj

anonym

QIP Infium, opatrně nainstalovat a přeskočit všechny ty vyzvy k prenastaveni domovske stranky, zmenu vyhledavace apod. = to je pri instalaci qip nejvetsi kamen urazu, instaci zvolte v rezimu custom jinak ani nebudete mit moznost to ovlivnit

po spusteni programu pak otevrte nastaveni (ikona nastroju vpravo nahore), zvolte kategorii Anti-Spam a zaskrtnete „enable antispam bot“ upravte otazku v testovem ramci na neco cemu budou vasi pratele rozumet treba „jak se jmenuje sesty den v tydnu“ a mate dokonaly antispam nastaven

anonym

dopllnujici odpoved: je to pouze pro lidi se ktere nemate v seznamu pratel.

anonym

a jeste obrázek který popisuje jak nastavit presne antispamovy filtr v programu qip infium, názorně zde >> http://picasa­web.google.com/lh/pho­to/erPDuU_VcFZin­GhC4Mh6KQ?feat=di­rectlink