Opravdu funguje spalovač tuků?

ahoj chtěla bych se zeptat jestli čaj Bercoff KLEMBER Čaj Wellness Spalovač tuků s pomerančem jestli to doopravdy funguje..........děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hahahahaha nefunguje.

A víte o tom, že existuje tričko na hubnutí? Prý si ho jen oblečete a hubnete, říkali to v telešopingu:-DDDD

Další odpovědi:

Zlatý

Odborníci z VŠCHT hodnotili čaje na hubnutí, mimo jiné i tento čaj. Dopadl špatně se známkou 5 a obsahuje k tomu všemu ještě pesticidy. Hodnocení čaje :
"Tento čaj hodnotí odborníci z VŠCHT v Praze nejhůře. Zdravotní tvrzení je nepovolené a zavádějící. Pokud výrobce v doplňkové informaci uvádí minerální látky a vitaminy, a pokud z tvrzení vyplývá, že potravina je jejich významným zdrojem, je potom povinen uvést jejich hodnoty. Rozbory prokázaly, že tento čaj obsahuje nadlimitní množství reziduí pesticidů.
Hodnocení: Čaj BERCOFF KLEMBER dostal jako jediný v našem testu pětku. Jednak pro nadlimitní množství reziduí pesticidů, dále pro zavádějící tvrzení o jeho účincích a nedostatečném informování o množství minerálů, stopových prvků a vitaminů, které slibuje." :-(

Zdroj: http://www.prozeny.cz/magazin/ zdravi-a-zivotni-styl/testy/34 194-test-caje-na-hubnuti-obsah uji-nebezpecne-latky

Nefunguje...
Jak už jsem ti psal - začni se hejbat - žádný zázračný čaje (pilule a kdovíco ještě) nefunguje...
Pokud chceš zhubnout, musíš pro to něco udělat - a ne jen sedět na zadku a doufat v zázraky...

Zlatý

Já jsem myslel spalovač mrtvol, ten funguje, ale čaj ?

Stříbrný

Jj, funguje to na 100 procent. Zhubne Vaše peněženka, takže nebudete
mít na laskominy, což se v důsledku projeví i s zhubnutím ...

já jsem to sice nevyzkoušela ale myslím si že je to blbost. ale dieta + cvičení zabírá :) (to ví každý)
Doplňuji:
:DDDDDDDD

Diskuze k otázce

anonym

Zzzzz: No jó... V telešokingu funguje fšecko...
;-DDD

Zlatý

zzzzz

Že takový kouzelníci tam jsou:-DDD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.