band of brot

Spalo se lidem za socialismu lépe?

Nejlepší odpověď
Drap

Někomu lépe, někomu hůř. Nelze paušalizovat

Další odpovědi
gecco

Mně určitě hůř – musel jsem do práce vstávat před pátou – a to su ´sova´…
:-O

jmhad

většině určitě – zpravidla neměli starosti co bude zítra – a toho je dnes někdy až nad hlavu. Usuzuji také z toho,že se u nás zvyšuje počet psychologických poraden a teraperutů, což tu dřívě nebylo a naopak v USA to patří k životu.

anonym

mě určitě. tak blbě, jako teď se mi nikdy nespalo a to mám drahou matraci 😁 hlava plná myšlenek, to je ten problém.

lexx

to určitě ! šlaftrunk byl 4–5× levnější

ReHu

Mně určitě ne.
Jsem stejný případ jako gecco.