HerbiG

spalím i tuk na břiše,když jezdím na rotopedu?

zajímalo by mě,jestli spalím tuk na břiše,hrudníku,nebo i na jiných partiích těla,když jezdím na rotopedu a hejbu jen nohama …

Nejlepší odpověď
Drap

Částečně ano, při jízdě na rotopedu jsou zapojeny i břišní svaly.

Další odpovědi
BandiOl

Tuk při cvičení se spaluje komplexně na celém těle..

Cizecek.M

Prosím tě, kde tam toho nákupního rádce najdu? Já jsem nějaká marná, nemůžu ho najít :/

Honzin8

Tak jako ten rotoped je na nohy, to víme. Jinak ale je to kardio, takže když k tomu zapojíš posilku na břicho, tak mi věř, že zhubneš. JInak kolinko – rotoped mám doma z fitham. Je to super shop. A pokud nevíš, jaký koupit, tak oni mají nákupního rádce, tak na něj mrkni.

kolinko.poli

A jaký sis vybrala?

SuzanKa

Jojo, je to super kardio. Já mám ten svůj z fitham a paráda!