monalisa01

Spálený nový notebook od svíčky:-( co s tím?

chci se zeptat co s tím…
Zapálila jsem si svíčku na stole, před ní jsem si dala noteboook a při psání seminární práce jsem na svíčku zapomněla a notebook posunula… :'( 8-S :-S Bohužel nový notebook SONY VAIO VPCEH BÍLEJ nevydržel… je tam vypálené kolečko a na displeyi mám lehce černý flek o průměru 5cm. Je možná nějaká oprava, nebo se budu muset spokojit s poškozeným displayem, není to tak moc vidět, ale hrozně mě to mrzí..Kolik tak stojí výměna? Mám ho 14 dní. mám na něj záruku. Ale to mi na reklamaci nevezmou ☹ Děkuji všem za radu..

Nejlepší odpověď
RQLM

jediny co me napada, ja kto zakryt- kupte si samolepku. existuji velke samolepky nebo folie na viko notebooku. tim to zakryjete. reklamaci neuznaji, musela byste to hradit ze sveho

Další odpovědi
Mapel

Display je možné vyměnit a cena je individuální zajdi za prodejcem a on ti poradí. Většinou mají smlouvy se servisy, nebo je sami provádí.