Lorgins

Spal někdo na hřbitově? A šli byste tam se svojí drahou polovičkou, kdybyste měli rande? Co by na to asi řekl/a ? :D

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdysi – ještě se dvěma kumpány a byli jsme přestrojeni za čundráky. V té době honili policajti,přes­trojení za 5.B nějakého vrahouna.
Někdo z nás s tím začal........­.......„představ­te si,že se tady ten "masáč“ objeví …"
Nahnali jsme si navzájem takový strach,že když šel jeden kolega pro vodu ke studni
(dobrej nápad – pít vodu ze hřbitova) a pak se na něj zkusmo baflo........­.......nevydržel.
Tedy on jako celek ano,ale na malou,leč důležitou část jeho osoby to už bylo moc.
Je to takovej poměrně malej sval,ale nadělá spoustu velmi užitečné práce.
Ten když někoho nechá na holičkách....­..........

Další odpovědi
led

Nezabudnuteľné časy. To božské ticho, nikto nevykrikuje, až sa človeku nechce spať, aby sa nepridal k dlhšie ležiacim v hroboch. Ale dá sa prespať všade, cintoríny nevynímajúc, aj to rande je nádherné. Horšie je, podľa môjho názoru, randenie, či prespanie v zrúcaninách hradu, kde vietor vás ruší svojim zúfalým svišťaním, pískaním,hučaním a z múrov sa pomaly sypú…
Dodnes, kdekoľvek na svete, idem navštíviť miestny cintorín a cez neho spoznávam domácich ľudí.

anonym

V r. 2006 jsem přespal na faře a v r. 1979 jsem byl randit v márnici. Dodnesna to nezapomenu. Byl tam i starý pohřební kočár, tak jsme seděli na kozlíku. Do kočáru se nám radši nechtělo.

Andělé

No jéjé,randívali jsme všude možně,ale přímo na hřbitově jsme si neustlali,to už by byla moc silná káva,zato vedle hřbitova jsme randili. Rande jsme měli takřka kdekoliv,milovali jsme dobrodružství,to rozrušení ze zvláštních míst bylo vždy neskutečně krásný…a že jich bylo teda,dá se zašít kamkoliv..:-D
Jen randěte kde vás oba napadne,ta vzrušující atmosféra za to sakra stojí!:-)
Zážitky,hl.ty bezprostřední vám nikdo nikdy nevezme,čím více si jich ukořistíte,tím více jich ve vás zůstane. A to stojí za to,né?
Tak příjemnou zábavu…:-)

anonym

Šel bych s ní kamkoliv kam by zatoužila.

pl4toon

Bez problémů. Nemám s duchama problém :)

Rocker

Kdysi v pubertě na prázdninách u babičky jsme si s jednou holkou domluvili rande o půlnoci na hřbitově,abysme se zbavili její kamarádky,která chodila všude s námi.Když jsme tam dorazili,kamarádka už tam čekala:-)
Teď na stejnou chalupu jezdíme už se svými dětmi,děláme jím bojovky,kdy musí v noci jít na hřbitov a něco odtamtud přinést.
Jinak přímo na hřbitově jsem nespal,ale jednou na čundru jsme spali před hřbitovní bránou.

oskar

Ano to je můj případ…

Reezo

Já osobně nemám zkušenost se hřbitovem (trošku se tam bojím v noci), ale můj dobrý kamarád mi vyprávěl svůj sexuální zážitek přímo na hřbitově. Korunu tomu nasadil, když mi řekl, že souložili na hrobě nějaké rodiny… 🙂